House Improvement

Gracze nie mogą być spokojni! GTA V jest teraz darmowy do gry w sklepie Epic Games; szczegóły wewnątrz

3 Mins read

Grand Theft Auto V jest całkowicie darmowy do gry w sklepie Epic Games od dziś.

Grand Theft Auto V jest całkowicie darmowy do gry w sklepie Epic Games od dziś. Tak, słyszałeś to prawdę! Podczas gdy murmury na temat GTA V, wstrząsający thriller gry Rockstar, idąc za darmo na PC w Epic Games Store od jakiegoś czasu teraz, nie można rzeczywiście uwierzyć w te rzeczy, chyba że można, dobrze, doświadczyć tych rzeczy w rzeczywistości. Możesz to zrobić teraz, w całą drogę do 21 maja. I bezpiecznie jest powiedzieć, że gracze działki opole na całym świecie szaleją o tym – z oczywistych powodów.

Epic Games Store był świadkiem prawie ośmiogodzinnej przerwy wczoraj wieczorem, ponieważ dobrze, gracze byli skłonni do pobrania GTA V. Uwaga, że Epic Games nie ogłosił, że to sprawia, że GTA V jest darmowe do gry, więc szanse są, że wielu graczy dostać się na swoją stronę internetową, robią to na podstawie słowa z ust, które w sobie idzie w dalszym ciągu, aby pokazać, jak popularna gra – która została pierwotnie wydana w 2013 roku (w 2015 roku dla PC) – jest, nawet po tym czasie. Epic Games Store wydaje się być już online, co oznacza, że jesteś w zasadzie bezpłatny, aby domagać się bezpłatnej kopii GTA V na nim do 21 maja. Jak zwykle z tak ograniczonej edycji programów promocyjnych, nie można grać w grę po 21 maja, nawet jeśli zainstalowano go na komputerze.

Obecnie doświadczamy dużego ruchu w sklepie Epic Games. Zdajemy sobie sprawę, że użytkownicy mogą stawić czoła powolnym czasom ładowania, 500 błędom lub awarii uruchomienia w tym czasie, a my aktywnie pracujemy na skalowaniu. Będziemy dostarczać aktualizację tak szybko, jak to możliwe. — Epic Games Store (@EpicGames) 14 maja 2020

Co ciekawe, Epic Games Store umieścił całą premium wersję GTA V za darmo, a nie niektóre bity i kawałki. Premium Edition GTA V, o rozmiarze 90 GB, obejmuje kompletną historię, Grand Theft Auto Online i wszystkie istniejące aktualizacje i treść gry. Możesz również grać w Criminal Enterprise Starter Pack, który daje dodatkową zawartość plus bonus w wysokości 1 000 000 $, który można odzyskać w GTA Online.

GTA V nie wymaga wprowadzenia. Gra sprzedała tak wiele kopii, stawia wiele wielkich budżetowych filmów hollywoodzkich do wstydu. I nadal staje się silna. Istnieje wiele powodów, dla których GTA V ma fan kultu. Nie wiele gier jest w stanie znaleźć właściwą równowagę historii i gry. GTA V robi to, i robi to z brzydkim panachem. Gra pozwala żyć życiem trzech bardzo różnych bohaterów i w zasadzie będziesz musiał grać przez wszystkie trzy postacie, aby przejść do przodu w historii, wszystkie w klasycznym stylu GTA. Możesz przełączyć między tymi trzema znakami w dowolnym momencie, kiedy chcesz. Ale to, co rzeczywiście wyróżnia GTA V od innych gier, to jego wyczerpujący multiplayer online. Rockstar jest w rzeczywistości jednym z niewielu studiów, które w dalszym ciągu dodały nową grę do multiplayer online lat po uruchomieniu.

Jeśli istnieje niewielka szansa, że nie grałeś w GTA V, lub jeśli po prostu chcesz grać to wszystko ponownie, to naprawdę nie może uzyskać nic lepszego niż to.

Jak grać w GTA V za darmo

Zarejestruj się na koncie Epic Games Pobierz Epic Games Store/launcher na komputerze Windows/laptop Zdobądź grę za pośrednictwem zwykłego procesu zakupu po zalogowaniu się na konto. W ciągu 1-tygodniowego okresu promocyjnego GTA V będzie dostępny do bezpłatnego pobrania.

W PS. Będziesz zobowiązany do umożliwienia 2FA (2-faktor autentyczności) do dokonywania zakupu w Sklepie Epic Games.

[auto_also_read title=”Assassin’s Creed Valhalla nadchodzi na wakacje 2020, Ubisoft ujawnia kluczowe szczegóły, w tym powrót ukrytej płyty” url =”https://www.financialexpress.com/industry/technology/assassins-creed-valhalla-is-coming-holiday-2020-ubisoft-outs-key-details-including-the-return-of-the-hidden-blade/1944812/” ]

Leave a Reply

Your email address will not be published.