Business

Największe Strony Internetowe W Usa

11 Mins read

Najlepsze witryny klasyfikowane w Stanach Zjednoczonych: – Jak tylko mówimy witryny klasyfikowane, pierwsze kilka nazw, które pojawiają się są OLX, Quikr lub Craiglist. Klasyfikowane witryny są korzystne szczególnie dla właścicieli małych firm, lub dla tych, którzy chcą kupić lub sprzedać używane rzeczy. Najlepszą częścią jest to, że większość klasyfikowanych stron internetowych oferuje bezpłatną obsługę i pomaga marketerom internetowym, reklamodawcom lub freelancjom promować swoją pracę i biznes. To nie wszystko, ponieważ można również kupić i sprzedać domy, samochody, elektroniki itp. z wyjątkiem promocji swoich produktów, stron internetowych, usług i więcej.

Cały cel umieszczania reklam na klasyfikowanych stronach polega na przyciągnięciu ruchu do Twojego biznesu, ponieważ te strony są odwiedzane przez dużą liczbę osób codziennie. Reklama na tych stronach zwiększa widoczność Twojej strony internetowej lub blogów, dlatego ta metoda jest używana przez kilku webmasterów w celu poprawy SEO (optimalizacja wyszukiwarek). Możesz umieścić linki zwrotne na wysokich stronach PR, aby poprawić ranking swojej strony internetowej na stronach wyników wyszukiwarek.

Ogólnie rzecz biorąc, fakt, że większość usług przez te strony są darmowe, korzystają one w więcej niż jeden sposób. Dzisiaj wymieniliśmy niektóre z najlepszych witryn w USA, które są najlepszymi miejscami docelowymi dla Twoich wymagań reklamowych. Są to wysoki PR witryny o wysokim rankingu Alexa i są używane przez większość populacji Stanów Zjednoczonych dla ich potrzeb biznesowych. Spójrzmy więc szybko na te klasyfikowane strony w Stanach Zjednoczonych.

Bez wątpienia jeden z najlepszych witryn w kategorii, Craiglist zapewnia lokalną platformę do reklamowania i promowania swoich usług, post pracy, zakupów i sprzedaży nieruchomości, podczas gdy ich więcej sekcji poświęconych forum dyskusji, społeczności, osobistych i wydarzeń. Założona w 1995 roku, jest największą klasyfikowaną usługą na świecie, która gromadzi 30 miliardów widoków stron i 60 milionów ruchu internetowego miesięcznie.

Dzięki EbayClassifieds można kupić i sprzedać więcej niż tylko osobiste przedmioty lokalnie w Stanach Zjednoczonych. Możesz również umieścić darmowe reklamy na tej stronie, jeśli jesteś lokalnym sprzedawcą towarów i usług. Witryna zawiera również listę miejsc pracy, pozwala na przyjęcie zwierząt domowych, jeśli chcesz zaoferować im nowy dom, kupić i sprzedać nieruchomości, przedmioty elektroniczne, oferować usługi i więcej. Najlepszym elementem jest to, że nie musisz nawet zarejestrować się, aby uzyskać dostęp do witryny. Inicjatywa eBay, która powstała w 2005 roku, przyciąga obecnie ponad 100 milionów odwiedzających każdego miesiąca.

Oodle to jedna z najpopularniejszych klasyfikowanych usług reklamowych na świecie, która działa na unikalnym koncepcji gromadzenia list z innych popularnych podobnych stron, takich jak, eBay, Myspace, ForRent.com oprócz list z różnych lokalnych stron internetowych i gazet. Podczas gdy można przeglądać różne sekcje, takie jak zakup lub sprzedaż samochodów, wynajem mieszkania lub biura, pracy, zwierząt domowych, osobistych i więcej, można również sprawdzić zalecenia od znajomych i znajomych, którzy są zaangażowani w zakup lub sprzedaż rzeczy praca w opcji Marketplace.

Jeśli szukasz witryny klasyfikowanej reklamy, która jest darmowa, ukierunkowana na populację Stanów Zjednoczonych i oferuje szereg opcji, Hoobly może być właściwym wyborem. Od wydarzeń, książek, kolekcji, pracy, zwierząt domowych lub pojazdów, aż do odzieży / akcesoriów, oferuje szeroki wachlarz opcji. Zależy od Ciebie, czy chcesz się zarejestrować, ponieważ możesz również bezpośrednio uzyskać dostęp do list, wybierając swój kraj i stan, a także skorzystać z filtrów kategorii.

OLX jest pierwotnie witryną klasyfikowanych reklam z siedzibą w Nowym Jorku, która oferuje możliwość tworzenia klasyfikowanych reklam przez użytkowników za darmo, a także forum dyskusji, które są segregowane przez różne kategorie, takie jak, miejsca pracy, nieruchomości, personelu, samochodów, zwierząt domowych i wiele innych. co kochamy o OLX jest to, że pozwala również pokryć swoje reklamy z obrazami i filmami, które pomagają szybko przyciągnąć więcej odwiedzających, pozwalają zarządzać reklamami, pokazywać je na kontach społecznościowych itp. Odkryty w 2006 roku OLX jest również niezwykle popularny w Indiach.

iNetGiant to bezpłatna strona reklamowa, która oferuje wysokiej oceny odpowiedzi i reklamy za darmo. Podczas gdy możesz publikować swoje reklamy na wynajem apartamentów, sprzedaż i zakup domu lub pojazdów, dostawy dla zwierząt domowych, ubrania i więcej za darmo, możesz również być kupującym i szukać pożądanych rzeczy. Jest to szybko rosnąca klasyfikowana strona publikacji reklam, która oferuje listy reklam docelowych. Możesz również poprawić swoje reklamy z różnymi opcjami, jednak musisz zarejestrować się, zanim pozwala na publikację ogłoszenia za darmo.

Geebo jest popularną bezpłatną klasyfikowaną platformą reklamową w Stanach Zjednoczonych dla różnych kategorii, takich jak nieruchomości, sprzęt rolniczy, pojazdy, wynajem, usługi, prace, resume i towary. Są to szersze kategorie, które obejmują setki produktów i usług pod nimi. Podczas wyszukiwania lub publikowania reklam, można również połączyć się z dużą społecznością Geebo.

Locanto to darmowy, klasyfikowany cel reklamowy, który pomaga znaleźć pracę, zwierzęta domowe, nieruchomości, usługi, zajęcia, społeczność, osoby i wydarzenia z ponad 218 000 reklam. Nie tylko to, można również publikować reklamy w tych samych kategoriach, aby coś sprzedać. Witryna pomaga również z usługami randkowymi lub baby-sitting. Publikowanie darmowej reklamy jest niezwykle łatwe z Locanto, który pozostaje aktywny przez 60 dni, przynosząc w ten sposób swój biznes do szerszej publiczności. Możesz poprawić swoje reklamy zdjęciami, kodami HTML lub nawet dodać link webste. Wystarczy wybrać miasto i pojechać.

Adoos to klasyfikowana strona reklam zaprojektowana dla platform telefonii komórkowej, takich jak Android i App Store. Lista jest darmowa, więc teraz nie musisz nawet otwierać laptopa, ale po prostu użyj smartfona do zakupu lub sprzedaży w Twojej lokalizacji. Pozwala to również poprawić jakość reklam poprzez dodanie obrazów, które odbywają się poprzez bardzo szybki i gładki proces. Możesz również rozmawiać z sprzedawcami lub nabywcami w czasie rzeczywistym i pomaga znaleźć wszystko, czego potrzebujesz w Twojej okolicy. Wpisz swój numer telefonu w polu, a link aplikacji zostanie wysłany do telefonu komórkowego do pobrania.

Adpost to kolejna dobrze znana strona klasyfikowanych reklam, która ma swoją obecność na całym świecie, w tym w Stanach Zjednoczonych. Witryna pozwala publikować reklamy dla różnych kategorii, takich jak, pojazdy, domy i biura, miejsca pracy, personelu, dla możliwości biznesowych i sekcji konsumentów, które dodatkowo obejmują inne podkategorie, takie jak, produkty i usługi biznesowe, meble, sztuki i rzemieślnicze, odzież, zdrowie i uroda i wiele innych. Adpost obejmuje ponad 1000 miast i ponad 500 regionów na całym świecie i oferuje swoje usługi za darmo.

Kugli

Kugli.com jest o wiele więcej niż tylko klasyfikowana strona reklam. Jest to również międzynarodowa sieć biznesowa, dlatego jest to zarówno bezpłatna klasyfikowana reklama, jak i globalna klasyfikowana sieć. Tak więc, jeśli jesteś pracodawcą, który chce zatrudnić idealnego kandydata, pracownika poszukującego odpowiedniej pracy, handlowca poszukującego nowych nabywców / dostawców lub profesjonalistę, który chce rozszerzyć swoją sieć poprzez połączenie się z ludźmi, Kugli.com jest dla wszystkich. Dzięki Kugli możesz bezpłatnie publikować reklamy we wszystkich kategoriach od samochodów, nieruchomości, miejsc pracy, usług, zwierząt domowych i więcej.

Domesticsale to bezpłatna klasyfikowana strona reklam, która pozwala publikować ogłoszenia za darmo w wielu różnych kategoriach. Kategoria rozciąga się od nieruchomości, wydarzeń, sprzedaży i usług, garażowych sprzedaży do miejsc pracy i powrotów. Masz również coś, co nazywa się łatwy sklep do zabawy, wypożyczalnia wakacyjna do podróży i opcja nazywa się darmowe rzeczy, które pozwalają przesyłać zdjęcia, aby utworzyć reklamę, takie jak, przycisk samochodowy, reklamę, znak sprzedaży lub tapety na pulpicie za darmo.

Jednym z najlepszych klasyfikowanych stron reklamowych w Stanach Zjednoczonych, Recycler łączy lokalnych nabywców i sprzedawców na rynku internetowym. Podczas gdy można kupić i sprzedać używane przedmioty, takie jak samochody, zwierzęta domowe, elektroniki, meble lub nawet nieruchomości, można również handlować w nowych nieruchomościach, gruntów, pojazdów, przedmiotów sportowych, pracy i więcej. aby poprawić doświadczenie i przyciągnąć więcej odwiedzających można również dodać zdjęcia do swoich reklam.

Jak nazwa sugeruje, Classified Ads to online platforma klasyfikowanych reklam, która umożliwia wyszukiwanie i publikowanie reklam za darmo w różnych kategoriach. Kategoria obejmuje sprzedaż przedmiotów, pracy, zwierząt domowych, nieruchomości, personelu, usług, pojazdów, a nawet do wynajmu i społeczności. Oferuje on tutorial wideo w przypadku, gdy potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy w publikacji reklam.

Ocala4sale to bezpłatna, klasyfikowana platforma z siedzibą w Stanach Zjednoczonych, która umożliwia wyszukiwanie i publikowanie reklam odpowiednich do Twoich potrzeb. Od nieruchomości, transportu, zatrudnienia i lokalnych wydarzeń do usług związanych z zwierzętami, fałszywych reklam (sprzedaż garażu, zdrowie i medycyna, utracone i znalezione itp.) istnieją setki podkategorii do zbadania. Oprócz usługi klasyfikowanej reklamy, witryna oferuje również takie usługi jak budowa witryny internetowej i reklamowanie Twojego biznesu.

Sell.com, jak mówi, pomaga sprzedawać różne rzeczy, które różnią się od zwierząt domowych, komputerów i samochodów, do domu i elektroniki. Ta klasyfikowana strona reklam jest przeznaczona dla rozwiązań reklamowych handlowych i e-commerce. Podczas gdy można opublikować reklamy na coś, co chcesz sprzedać, strona pozwala również importować produkty z innych stron listowania za darmo przez pierwsze 30 dni. Możesz również wyświetlić nowe listy, wyświetlić sprzedawców i wybrać z różnych kategorii lub słów kluczowych.

Uzwolenie

Jednym z największych klasyfikowanych witryn reklamowych w Stanach Zjednoczonych, USFreeads oferuje platformę do marketingu ogromnej liczby produktów i usług, o których możesz pomyśleć. Być jednym z największych witryn klasyfikowanych online, przyciąga ogromny ruch internetowy, aktywnych nabywców i ogromną liczbę nowych codziennych odwiedzających, aby Twoje produkty szybko sprzedać. Nazwisz go i kategoria jest już dostępna na stronie, która pomaga generować darmowe reklamy odpowiedzialne.

Yakaz jest kolejną bardzo popularną klasyfikowaną stroną reklamową, która zawiera listę wszystkich lokalnych firm w pobliżu. Działa jak wyszukiwarka, która pozwala wyszukiwać swoje wymagania w Internecie. Od używanych samochodów lub motocykli, do otwartych miejsc pracy lub mieszkania oferuje dobrą listę dla tych kategorii. Strona główna wyświetla pudełko wyszukiwania, w którym musisz wpisać swoje wymagania, a strona wyciągnie dopasowane klasyfikacje z sieci na podstawie wyszukiwania. Z dużą obecnością w Stanach Zjednoczonych, Yakaz jest również dostępny w innych krajach zagranicznych, takich jak, Afryka Południowa, Francja, Hiszpania i wiele innych.

Kedna to amerykańska strona listowania firm, która pozwala publikować darmowe reklamy wraz z obrazami i wideo dla lepszego doświadczenia. Istnieją różne kategorie, takie jak, łatwe pożyczki domowe, praca z prac domowych, wynajem apartamentów, listy nieruchomości, sklep internetowy z odzieżą, darmowe szczepienia dla zwierząt domowych, transakcje zakupowe online, najniższe stawki hipotezowe, wskazówki dotyczące inwestycji nieruchomości i rabatowe zakupy online. Istnieje już ponad 70 000 zarejestrowanych użytkowników i liczenia. Możesz również wybrać spośród setek wykazujących usług, samochodów i pojazdów i więcej.

Ablewise.com jest jedną z największych stron reklam biznesowych, które pozwalają publikować reklamy za darmo, takie jak, wynajem, samochody, możliwości biznesowe, towary, usługi, zatrudnienie i wiele innych. Umożliwia również dołączenie do społeczności, oglądanie najnowszych reklam, czytanie wskazówek reklamowych i otrzymywanie ostrzeżeń słów kluczowych, wszystkie za darmo. Oprócz Stanów Zjednoczonych, Ablewise działa również w wielu innych krajach międzynarodowych. Z ponad 155 milionami odwiedzających miesięcznie, Ablewise daje możliwość wyszukiwania lub publikowania reklam w oparciu o Twoje wymagania.

Jeśli szukasz bezpłatnej platformy klasyfikowanej reklamy, aby umieścić reklamy lub szukać bezpłatnych list, Adsglobe jest odpowiedzią na Twoje rozwiązanie w USA. Posiada różne kategorie, takie jak: Samochody, Wypożyczalnie, nieruchomości, zwierzęta domowe, podróże i towary. Istnieje kilka różnych kategorii podzielonych na różne tytuły, takie jak, Market Place, Business Center, Job Center i Community Center, więc wybierz według Twoich wymagań i kupić lub sprzedać produkty w Twoim komforcie.

Freeadlisty

Freeadlist to amerykańska strona klasyfikowanej reklamy, która pomaga znaleźć i wymienić lokalne klasyfikowane reklamy za darmo. Możesz reklamować swoje produkty, generować więcej ruchu na swojej stronie internetowej lub blogu, kupować lub sprzedawać produkty lub nieruchomości i więcej za pomocą tej klasyfikowanej platformy. Możesz opublikować reklamy pod różnymi listami, takimi jak, dla sprzedaży, nieruchomości, pracy, usług, personelu i Miscellaneous w oparciu o Twój biznes i Twoje wymagania. Podczas gdy można wyszukiwać i publikować ogłoszenia za darmo w całej Ameryce, Freeadlist jest również dostępny na całym świecie.

Kup wszystko, co lubisz, sprzedaj wszelkie rzeczy, które posiadasz, szukaj konkretnego przedmiotu lub umieścić reklamę dla swojego produktu lub biznesu, Free Classifieds pomaga ze wszystkimi powyższymi czynnościami za darmo. Ta strona jest głównie ukierunkowana na ludność Stanów Zjednoczonych, dlatego pomaga oglądać lub wyszukiwać reklamy w całym kraju. Ma setki kategorii do wyboru z lub zawierać swoje reklamy poniżej, więc można wyszukać lub umieścić reklamy dla prawie każdego produktu, o którym może pomyśleć. Od samochodów, nieruchomości i usług do miejsc pracy jest wiele do odkrycia.

Podobnie jak inne najlepsze witryny, które oferują darmowe publikacje ogłoszeń i rankingi wyszukiwania w Twojej lokalizacji, Buyandsellcommunity pozwala zrobić to samo z równą efektywnością. Celowany dla amerykańskiego biznesu i klientów, masz setki kategorii do wyboru, które obejmują nieruchomości, komputery, pojazdy, sztuki i starożytności, sprzęt sportowy i akcesoria, książki i czasopisma podróży i wydarzeń, sprzedaż garażu i wiele innych. Strona główna jest dobrze zorganizowana, która daje przegląd zawartych klasyfikacji, niedawno dodanych klasyfikacji i ogłoszeń.

Pis Saverusa

Oprócz umieszczania reklam dla Twoich produktów i biznesu oraz wyszukiwania klasyfikacji w Twojej lokalizacji, PennySaverUSA oferuje również więcej opcji, aby zaoszczędzić pieniądze za pomocą kuponów rabatowych. Pennysaver jest w biznesie przez ponad 50 lat głównie w drukowaniu i osiąga ponad 11,2 miliona Amerykanów co tydzień z wielkich zniżek i oszczędności kuponów. Podczas gdy można zarobić to dodatkowe obciążenie poprzez sprzedaż produktów online lub promowanie swojego biznesu, można również korzystać z zakupu nowych lub używanych przedmiotów, uzyskania opcji pracy i więcej wraz z niektórymi oszczędnościami w czasie rzeczywistym z tych zniżek i kuponów.

Źródło: www.pennysaverusa.com

Sprzedawca.Com

Salespider opiera się na koncepcji sieci społecznościowych i jest największą platformą do łączenia właścicieli firm. Oferuje również bezpłatne usługi związane z przewodami sprzedaży, reklamami klasyfikowanymi, forumami biznesowymi, listami perspektyw i katalogami biznesowymi. Strona główna jest dość delikatna z dobrze wyświetlonymi kategoriami. Możesz wybrać spośród setek kategorii i znaleźć najlepszą ofertę, dołączyć do ogromnej społeczności biznesowej lub wysłać ogłoszenie i wszystko za darmo.

Artykuły

Jak nazwa sugeruje, Arizonaslist oferuje lokalną listę biznesową w Arizonie, która towarzyszy recenzjom i ocenom. Oszczędza dużo pieniędzy, które w przeciwnym razie idzie w formie prowizji dla brokerów domowych, a zamiast tego pozwala kupować i sprzedawać domy za darmo. Arizonalist jest głównie ukierunkowany na poszukiwaczy domów lub tych, którzy chcą sprzedać swoje domy, a to pomaga zrobić bez żadnych kosztów.

Backpage

Jednym z najlepszych darmowych witryn klasyfikowanych w USA jest łatwo Backpage, który pomaga człowiekowi szukać ziemi, domu, pracy, samochodu, apartamentów do wynajęcia i wiele więcej na jednej platformie. Możesz również dodać zdjęcia do swoich reklam za darmo, które zwiększają szanse na sprzedaż i zbierają więcej odwiedzających. Na pierwszej stronie można zobaczyć listę wszystkich stanów w Stanach Zjednoczonych, z których można wybrać swój stan i miasto i tam idziesz! Z ponad 120 pracowników w organizacji, ta strona gromadzi 3,2 miliona ruchu internetowego każdego miesiąca.

Leave a Reply

Your email address will not be published.